Dle mého názoru se jedná o jednu z těch měn, která by se jednoho dne mohla začít používat jako univerzální platidlo po celém světě. Tato měna je navržena tak aby její použití bylo co nejjednoduší a byla dostupná každému kdo umí používat mobilní telefon. Ano je to opravdu tak snadné a dnes vám ukážu jak můžete měnu budoucnosti vyzkoušet už dnes. Vše co budete potřebovat je váš mobilní telefon s androidem (chystá se v brzké době i verze pro IOS), připojení k internetu a trochu času.

Jako první si stáhněte aplikaci pro Android

Aplikace je navržena taby vám nezatěžovala váš mobilní telefon, takže se nemusíte v žádném případě bát že vám bude vybíjet baterii nebo vás jinak obtěžovat. Nejlepší na tom je že pokud ji necháte jen spuštěnou na pozadí v telefonu bude vám sama generovat mice a ty vám budou stále přibývat. Množství generovaných mincí můžete mnohonásobně zvětšit v případě že doporučíte aplikaci kamarádovi a on v ní zadá váš speciální kód. 

Nyní přejdeme ke spuštění aplikace. V prvé řadě se budete muset zaregistrovat. Možnosti jak to udělat je několik, pomocí účtu na Facebooku,přihlášní přes web nebo se registrovat pomocí vašeho E-mailu. Osobně preferuji raději E-mail protože je to bezpečnější. Přihlašovací heslo si zvolte co možná nejsložitější a rozhodně použijte takové které nikde jinde nepoužíváte.  

Celkově registrace nezabere mnoho času. Budete si muset projít několika ověřovacími kroky z důvodu zabezpečení vašeho účtu.


Prvním bodem je ověření vašeho e-mailu, to tak že na e-mail zadaný při registarci vám přijde ověřovací link. Na ten je potřeba kliknout aby se ověřila adresa.

Druhým bodem je ověření pomocí sms. Zadejte předvolbu pro ČR +420 a zadejte vaše telefonní číslo a potvrďte. Až dorazí kód do vaší sms zadejte ho v dalším kroku.

Třetím bodem je přidání záložního e-mailu pro obnovu PINU. Zadejte záložní e-mail. Po potvrzení by vám měl dorazit opět link pro ověření a opět na něj klikněte. 

Čtvrtým bodem je zadání PIN kódu o délce pěti číslic. Ten zadejte a pro kontrolu zadejte do spodního okénka znovu. Nyní je registrace hotová a můžete aplikaci začít používat.

Po přihlášení vypadá aplikace takto. Na první záložce vidíme miner. Na druhé samotnou peněženku se stavem vašeho účtu a samozřejmě s možností mince ETN odeslat nebo přijmout. Přijetí nebo odeslání je velice jednoduché, stačí jen stisknout PAY a  oskenovat QR CODE protiúčtu a mince odeslat. Tlačítkem RECEIVE zobrazíte adresu své peněženky včetně vašeho QR CODE, ten předáte druhé straně k oskenovaní a ta vám mince odešle. Jednodušeji už to snad ani nejde. Třetí zobrazuje hodnotu měny na kryptoměnovém trhu. Můžete si zde zobrazit hodnotu v různých měnách, spočítat si na kalkulačce hodnotu vašich vlastněných mincí třeba v korunách nebo se podívat kde lze vaše mince ETN směnit za jinou měnu. 

Poslení záložkou je nastavení aplikace. Vidíme zde svůj registrační e-mail, možnost změnit jazyk aplikace a důležitý Referral program, ten jsem zmiňoval již na začátku. Jedná se o program, kdy doporučíte aplikaci svému kamarádovi a odměnou vám budou mince navíc připsané na váš účet. Čím více váš referral kód použije lidí tím větší odměna pro vás. 

No a tím je představení kryptoměny ELECTRONEUM a samotné aplikace kompletní. Pokud by jste měli nějaký dotaz nebo připomínku určitě napište do komentáře pod článkem. Jestliže vám článek pomohl a jste spokojení budu moc rád když použijete REFERRAL KÓD ,, 8E8E52 ,,  Případně můžete poslat příspěvek měnou electroneum oskenováním QR códu v pravo na stránce v libovolné výši. Každopádně budu rád i za sdílení.

Ukázka jak bude fungovat platební systém postavený na ETN v obchodech

Revoluce začíná 😀

One thought on “Electroneum – kryptoměna s obrovským potenciálem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *