Pasivní příjem s YieldNodes

Dnes vám představím společnost YieldNodes. Popravdě jsem k tomuto způsobu investování byl zpočátku velmi skeptický. Osobně se mám celkem na pozoru když mi někdo představí produkt s velmi vysokým zhodnocením. Proto jsem začal důkladně prověřovat a nenašel jsem snad žádný negativní podložený komentář. Člověk, který mi společnost představil už měl zkušenosti a doložil mi jak vklady tak výběry včetně ukázky toho jak mu jeho účet narůstá. Zde vám přiložím odkaz na TrustPilot, kde najdete zkušenosti dalších investorů.

Na čem že to YieldNodes generuje taková procenta? Společnost využívá ke zhodnocovaní kapitálu takzvaných Masternodů. Na masternodech staví kryptoměny které využívají ke svému provozu systému proof of stake, kde se narozdíl od proof of work potvrzují transakce v síti právě skrze masternody. Ten kdo má vytvořený Masternode je potvrzovacím uzlem v síti a dostává za potvrzování transakcí odměnu. Tyto odměny se v čase poměrně mění a pokud by jste tímto způsobem chtěli generovat zisky sami, za prvé budete potřebovat poměrně velký kapitál na zřízení tohoto Masternodu a pak také dost času na obsluhu svého kapitálu aby jste byly dostatečně ziskový. A to právě za vás dělá společnost YieldNodes. Pokud by vás zajímalo jaké kryptoměny právě na těchto masternodech běží můžete se podívat na stránku Masternodesonline a tam uvidíte i jejich aktualní návratnost vloženého kapitálu. Včlánku se svámi podělím o dosavadní osobní zkušenost a budu přidávat aktuální informace. Pokud se rozhodnete vyzkoušet, upozorňuji že tak činíte na vlasní riziko a je to pouze vaše vlastní rozhodnutí. Z mé strany je to možnost jak peníze nechat vydělávat. Jak to u vysokých zisků bývá je to i značně rizikové.

Na základě těchto zjištěných skutečností jsem se rozhodl pro základní vklad ve výši 500euro, nikoli však ve fiatu, ale v BTC. V bitcoinu probíhají jak vklady tak výběry. Na začátku si projdete registrací, pro někoho bohužel včetně ověření KYC. Doporučuji zvolit bezpečné přihlašovací údaje vzhledem k tomu že časem nemusí jít o úplně malé peníze, které na svém účtu budete mít. Začátek registrace vás čeká na tomto odkazu. Čeká vás vyplnění základních údajů viz. Obrázek

Registrace v YieldNodes

Po registraci a přihlášení do služby vás bude čekat doplnění ověřovacích údajů nutných pro KYC. Nějakou dobu potom trvá samotné schválení dodaných podkladů k ověření. Vše je závislé na aktuální vytíženosti a množství probíhajících registrací. V některých případech to chce trpělivost. Až bude vše schválené budete moci uskutečnit svůj první vklad ve výši minimálně 500 euro. Další navýšení vkladu už jsou omezené na minimum pouhých 10 euro. Vklady je možné provádět v BTC, platební kartou nebo převodem z účtu. Osobně jsem volil BTC.

Stránka Vkladu

Vklad je připisován jednou v měsíci a to na jeho začátku. Pokud to nestihnete v termínu do 7.dne v měsíci bude vám připsán až měsíc následující. Myšleno připsán do Master Nodu kde se vám již generuje zisk. Vklad jako takový je samozřejmě vidět. Od následujícího měsíce se již vaše peníze zhodnocují a společnost vás pravidelně každý týden informuje o svých dosažených výsledcích za uplynulý týden. Pokud je situace na trhu optimální tak je zhodnocení okolo 2% týdně což je velmi slušný výsledek. Pokud je trh velmi pozitivní může dosahovat na více než 4%.

Zhodnocení
Jak může vypadat zhodnocení při vkladu 500 euro

Pokud uplynul první měsíc vaší investice v MasterNode tak první den měsíce následujícího jste informováni o výsledku zhodnocení a samozřejmě tvrdé práce celého týmu YieldNodes. Na hlavní stránce vidíte kolik procent bylo dosaženo a částku, kterou buď dostanete vyplacenou a nebo ji můžete reinvestovat a tím dosahovat ještě vyššího zhodnocení vložených prostředků.

Zhodnocení po prvním měsíci

Když je hodnocení schváleno a připsáno jako možnost k výběru je na vás jak se rozhodnete s penězi naložit. V nastavení máte možnost si nastavit automatické reinvestování výdělku v krocích po 10% zisku. Výběr je možný provést na zadanou adresu vaší Bitcoinové peněženky, kterou si nastavíte na záložce Withdraval.

Nastavení výběrů a reinvestic

To je prozatím z mé strany k představení Společnosti YieldNodes vše. Pokud by jste měli dotazy neváhejte je napsat do komentáře případně mě jinak kontaktovat a pokud budu vědět určitě vám rád na vše odpovím.

Na závěr dodám že se k tomuto tématu ještě budu vracet a buď sem do článku přidám aktualizace nebo vznikne článek nový 🙂

Článek není v žádném případě investičním doporučením. Jedná se o velmi rizikovou investici která může mít velmi zajímavé zhodnocení a jak to v případě vysokých rizik bývá, investujte jen tolik o kolik si můžete dovolit přijít.

Pokud se rozhodnete služeb YieldNodes využít, budu vám vděčný za použití mého Linku, kterým mi dáte drobnou odměnu za tento článek 🙂

Děkuji za použití tohoto linku

Odkaz na Telegramovou skupinu

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*