Servis IT

Výpis služeb pro domácí uživatele!

MOBIL: 777 635 582

Novinka!!!!!

Jste starší člověk, který si s technologiemi příliš dobře nerozumí a nemáte na koho se obrátit nebo na vás nikdo z rodiny nemá čas? Pak jste tu správně. Ať se jedná o Televizi, Set top box, Mobilní telefon, počítač nebo jiný chytrý spotřebič rádi vám pomůžeme s nastavením a vysvětlíme jak zařízení používat. 

Máte doma starý počítač nebo notebook a windows jižnení podporován nebo je na něm pomalý, ale počítač je funkční a je vám líto ho vyhodit? Máme pro vás řešení. Zkusíme jak si bude rozumnět s OS Linux. Systém je méně náročný a v mnoha případech vdechne starému pc nový život.

Dalším krokem může být drobný a levný upgrade. Pokud nahradíme starý HDD za nový SSD disk, celý počítač neuvěřitelně ožije. 

Používání Systému Linux je dnes už naprosto jednoduché a dá se říci že základní operace jsou stejně složité jako používání vašeho telefonu s androidem.

1 Instalace různých Operačních Systémů Windows / Linux.  od 950 kč
2 Aktualizace / Reinstalace systému, softwaru a ovladačů. od 750 kč
3 Konzultace ohledně výběru nového pc a úpravy stávajícího. od 250 kč
4 Instalace Software, příslušenství k pc (tiskárny, skenery, webkamery atd.) od 250 kč
5 Zálohování dat a návrh možností automatického a bezpečného zálohování. od 350 kč / hod
6 Reinstalace software a firmware vašich Smartphonů a tabletů. od 350 kč / hod
7 Pomoc s jakýmkoli chytrým spotřebičem od 350 kč / hod
8 Diagnostika závady zařízení  400 Kč

Ceny nezahrnují cestu za vámi která se odvijí od vzdálenosti. Po Jablonci nad Nisou je sazba 250 kč

Ceny od jsou z důvodu různé časové náročnosti a v případě velmi starých počítačů je například instalace operčních systémů časově velmi náročná a proto bude v tomto případě cena stanovena dohodou.

Koupily jste si svůj první počítač, notebook, smartphone a nevíte jak na to? Nechejte si od nás vše srozumitelně a v klidu domácího prostředí vysvětlit.

Marek Doležal