Čas na plán ,,B” Crypto.com

Ukážeme si jak nejjednodušeji používat kryptoměny v běžném životě a ještě za to získávat část svých peněz zpět.

Budeme k tomu potřebovat jen trochu času. Aplikaci CRYPTO.COM pro Apple IOS pro Android. Pokud se k registraci rozhodnete doporučuji použit můj refferal kód: ,, r3fgcuedc3 ” případně tento odkaz: CHCI ZÍSKAT 25$A PODPOŘIT TAK AUTORApokud se vám refferal kód nevyplní doplňte ho ručně. Důvod je prostý. Pokud jej využijete tak získáte 25$ po své registraci a stejnou částku pokud aplikaci nabídneme někomu dalšímu.

Další nespornou výhodou je že pokud se rozhodnete držet token ,, CRO” můžete získat až 8% cashback při placení kartou v jakémkoli obchodě. Dále zdarma NETFLIX A SPOTIFY a další. Karty které má crypto.com v nabídce jsou vyrobeny z kovu a podporují například crypto půjčky a přes 50 coinů.

Pokud jste spíše hodler je zde možnost přihlásit se do crypto Earn programu. To funguje tak ze zde zamknete část svých prostředků a společnost tyto prostředky dále půjčuje a tím si můžete přijít až na 18% zhodnocení vkladu.

Ke vkladu prostředků je zde několik možností. Převod bankovní sepa platbou, platební kartou nebo přímo vkladem některé z kryptoměn. Vše funguje rychle a spolehlivě. Kartou lze vybírat hotovost z bankomatů po celém světě avšak výše částky bez poplatku je dle typu karty. Typy karet najdete v následující tabulce.

Srovnání tipů karet

Zdroj: Crypto.com

Článek rozhodně není investiční radou a ani doporučením.

Jestliže vám se vám článek líbil můžete mě podpořit drobným příspěvkem a nebo využitím mého refferal kódu pro zřízení služby CHCI ZÍSKAT 25$A PODPOŘIT TAK AUTORA případně kód doplňte ručně r3fgcuedc3

 

1 trackback / pingback

  1. Ještě není pozdě!!! BITCOIN!!! – www.ivazne.cz

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*