Česká směnárna kryptoměn

 

V minulém příspěvku jsem psal o směnárně Coinbase a dnes vám ukážu jak si české koruny vyměnit za kryptoměny ještě jednodušeji a výhodněji. Řeč bude o české směnárně Simplecoin, která je na českém trhu již od roku 2013. Směnárna zde má dlouholetou tradici a nemusíte se bát že by jste naletěli nějakým podvodníkům. Osobně s nimi mám jen dobrou zkušenost. Vše probíhá naprosto jednoduše a intuitivně. Pro případ opakovaného nákupu doporučuji udělat si registraci, je to mnohem jednoduší a proces směny rychlejší. 

Jak to funguje?

Jednodušeji už to půjde jen těžko. Do prvního políčka zadáte kolik Kč chcete vyměnit a vpravo za jakou měnu (Bitcoin, BitcoinCash, Litecoin, Ethereum a Ripple). Po zadání částky ihned vydíte kolik mincí v dané měně za své peníze obdržíte dle aktuálního kurzu. Poté stačí zadat adresu peněženky pro vybranou měnu a nakonec vytvořit objednávku. 

Stav objednávky můžete sledovat ve vašem profilu a zároveň jste o stavu informováni e-mailem. Teď jen zbývá počkat až se vám kryptoměna připíše do peněženky.  

Směna je možná stejně jednoduchým způsobem i opačně a to z kryptoměn (Bitcoin, Litecoin a BitcoinCash) na České koruny, nebo Eura.

Myslím že simplecoin odvedl opravdu dobrou práci a přispěl k dostupnosti kryptoměn pro širší veřejnost. Na stránkách najdete i přehledně formulované návody k vytvoření peněženek a spoustu odpovědí na časté otázky. Třeba jak si založit peněženku na kryptoměny a jak ji používat.

Jestliže vás směnárna zaujala a uvažujete oregistraci můžete tak učinit přes Tento odkaz

 

1 trackback / pingback

  1. Ještě není pozdě!!! BITCOIN!!! – www.ivazne.cz

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*