Chytré hodinky nebo fitness náramek? Co třeba obojí?

vivoactive-uvod

Nedávno jsem si pokládal stejnou otázku a narazil jsem na Garmin Vívoactive.  Jsou to hodinky a fitness náramek v jednom a mají toho dost co nabídnout. Velkou předností je skvělá výdrž baterie. V režimu hodinek a měření aktivity (kroky a spánek) dokážou bez nabíjení vydržet až tři týdny. Dle mého použití tzn. párování s telefonem, aktivní notifikace, průměrně GPS 20min/den, občas podsvícení displeje a párování s hrudním pásem se výdrž pohybovala okolo jednoho týdne. To je myslím naprosto dostačující hodnota. Navíc pokud jste zvyklí používat třeba endomondo nebo runtastic tak do těchto služeb lze aktivity exportovat a navíc dostáváte úplně zdarma přístup do portálu Garmin connect který je opravdu velmi obsáhlý, přehledný a podává vám o vašich výkonech naprosto vyčerpávající přehled. Hodinky po spárování s aplikací garmin connect ať v mobilu, pc nebo tabletu umožňují přístup k portálu connect IQ odkud si lze stáhnout rozšíření v podobě dalších aplikací, widgetů, nových ciferníků a v neposlední řadě také k aktualizacím FW. V hodinkách jsou standartně integrovány aplikace pro měření těchto sportovních aktivit: cyklistika venku/uvnitř, chůze venku/uvnitř, běh venku/uvnitř , plavání a golf. další sporty lze najít na portálu connect IQ. Hodinky jsou vodotěsné a lze s nimi plavat, sprchovat se, prostě fungovat nonstop bez ohledu na podmínky ve kterých se právě nacházíte. Za co ještě budete určitě rádi je fakt že hodinky i přidružený software a portál GC je kompletně v češtině.

Kompatibilita zajištěna pro systém windows, android, IOS a windows10 mobile

dle zkušeností na w10m není použití úplně bezchybné, ale to je způsobeno pravděpodobně ranou fází vývoje jak aplikace GC tak systému windows.

Garmin Vívoactive se stal mým každodenním společníkem a záznamníkem sportovních aktivit a mohu jen doporučit.

Cena se pohybuje od 4990kč dle varianty a prodejce. Lze zakoupit s hrudním pásem či bez něj.

odkaz na další informace www.garmin.cz

Pár obrázků 🙂

 

pocasi notifikace monitor-aktivity kolo garmin  Portál garmin connect zaznamenaná aktivita app v pc přehled o spánku přehled o krocích denní aktivita

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*