Electroneum – kryptoměna s obrovským potenciálem

 

Dle mého názoru se jedná o jednu z těch měn, která by se jednoho dne mohla začít používat jako univerzální platidlo po celém světě. Tato měna je navržena tak aby její použití bylo co nejjednoduší a byla dostupná každému kdo umí používat mobilní telefon. Ano je to opravdu tak snadné a dnes vám ukážu jak můžete měnu budoucnosti vyzkoušet už dnes. Vše co budete potřebovat je váš mobilní telefon s Androidem nebo IOS, připojení k internetu a trochu času. Návod je vytvořený pro systém android. Aplikace pro ios má jen trochu odlišný design, jinak proces registrace je pro oba systémy stejný.

Jako první si stáhněte aplikaci pro Android   IOS

Aplikace je navržena taby vám nezatěžovala váš mobilní telefon, takže se nemusíte v žádném případě bát že vám bude vybíjet baterii nebo vás jinak obtěžovat. Nejlepší na tom je že pokud ji necháte jen spuštěnou na pozadí v telefonu bude vám sama generovat mice a ty vám budou stále přibývat. Množství generovaných mincí můžete mnohonásobně zvětšit v případě že doporučíte aplikaci kamarádovi a on v ní zadá váš speciální kód. 

Nyní přejdeme ke spuštění aplikace. V prvé řadě se budete muset zaregistrovat. Možnosti jak to udělat je několik, pomocí účtu na Facebooku,přihlášní přes web nebo se registrovat pomocí vašeho E-mailu. Osobně preferuji raději E-mail protože je to bezpečnější. Přihlašovací heslo si zvolte co možná nejsložitější a rozhodně použijte takové které nikde jinde nepoužíváte.  

Celkově registrace nezabere mnoho času. Budete si muset projít několika ověřovacími kroky z důvodu zabezpečení vašeho účtu.


Prvním bodem je ověření vašeho e-mailu, to tak že na e-mail zadaný při registarci vám přijde ověřovací link. Na ten je potřeba kliknout aby se ověřila adresa.

Druhým bodem je ověření pomocí sms. Zadejte předvolbu pro ČR +420 a zadejte vaše telefonní číslo a potvrďte. Až dorazí kód do vaší sms zadejte ho v dalším kroku.

Třetím bodem je přidání záložního e-mailu pro obnovu PINU. Zadejte záložní e-mail. Po potvrzení by vám měl dorazit opět link pro ověření a opět na něj klikněte. 

Čtvrtým bodem je zadání PIN kódu o délce pěti číslic. Ten zadejte a pro kontrolu zadejte do spodního okénka znovu. Nyní je registrace hotová a můžete aplikaci začít používat.

Po přihlášení vypadá aplikace takto. Na první záložce vidíme miner. Na druhé samotnou peněženku se stavem vašeho účtu a samozřejmě s možností mince ETN odeslat nebo přijmout. Přijetí nebo odeslání je velice jednoduché, stačí jen stisknout PAY a  oskenovat QR CODE protiúčtu a mince odeslat. Tlačítkem RECEIVE zobrazíte adresu své peněženky včetně vašeho QR CODE, ten předáte druhé straně k oskenovaní a ta vám mince odešle. Jednodušeji už to snad ani nejde. Třetí zobrazuje hodnotu měny na kryptoměnovém trhu. Můžete si zde zobrazit hodnotu v různých měnách, spočítat si na kalkulačce hodnotu vašich vlastněných mincí třeba v korunách nebo se podívat kde lze vaše mince ETN směnit za jinou měnu. 

Poslení záložkou je nastavení aplikace. Vidíme zde svůj registrační e-mail, možnost změnit jazyk aplikace a důležitý Referral program, ten jsem zmiňoval již na začátku. Jedná se o program, kdy doporučíte aplikaci svému kamarádovi a odměnou vám budou mince navíc připsané na váš účet. Čím více váš referral kód použije lidí tím větší odměna pro vás. 

No a tím je představení kryptoměny ELECTRONEUM a samotné aplikace kompletní. Pokud by jste měli nějaký dotaz nebo připomínku určitě napište do komentáře pod článkem. Jestliže vám článek pomohl a jste spokojení budu moc rád když použijete REFERRAL KÓD ,, 8E8E52 ,,  Případně můžete poslat příspěvek měnou electroneum oskenováním QR códu v pravo na stránce v libovolné výši. Každopádně budu rád i za sdílení.

Ukázka jak bude fungovat platební systém postavený na ETN v obchodech

Revoluce začíná 😀

2 trackbacky / pingbacky

  1. Investuj chytře aneb risk je zisk – www.ivazne.cz
  2. Na volné noze…? – www.ivazne.cz

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*