BITCOIN – jak nejlevněji nakoupit

Ukážeme si jaký je nejlevnější způsob získání Bitcoinu, ale i jiných kryptoměn. Možná to není ten nejjednodušší způsob, nicméně nijak složité to také není. Bude vám stačit trocha času a pozornosti.

Co budeme potřebovat:

 • zařízení s připojením k internetu
 • platební kartu s povolenými platbami přes internet (nejrychlejší a nejlevnější způsob)
 • Občanský průkaz a například fakturu za mobilní služby (jedná se o bankovní služby tudíž je třeba ověřit totožnost a bydliště)
 • bankovní účet REVOLUT vytvoříte zde.
 • účet na směnárně COINBASE (nejbezpečnější směnárna)
 • v přepočtu alespoň 100$ na první nákup. (může být i méně, potom ale neobdržíte bonus 10$ za první nákup pokud jste se registrovali na coinbase pomocí odkazu výše)

Začneme tedy vytvořením účtu Revolut. Po kliknutí na odkaz se vám otevře stránka služby a tam zadáte své telefonní číslo. Poté vám na mobil přijde odkaz ke stažení aplikace Revolut. Účet se dá obsluhovat pouze přez tuto aplikaci. Postupujte podle průvodce, který je v češtině a stačí tedy jen pozorně číst :-). Doporučuji si vytvořit Fyzickou i jednu virtuální platební kartu. Obě máte odemě pomocí odkazu zdarma. Může se stát že při ověřování e-mailu vám spamový filtr hodí zprávu do spamu. Pokud tedy během chvilky e-mail nedorazí zkontrolujte tedy složku spam. V průběhu celého procesu by jste tedy měli mít i potřebné peníze na účtu Revolut.

Dále si vytvoříme účet na směnárně Coinbase kde to také nebude nic extra složitého a opět budeme postupovat podle průvodce. Pokud nevládnete příliš dobrou angličtinou pomůže vám s tím například Google translator.

Budete potřebovat:

 • občanský průkaz (jedná se o bankovní služby tudíž je potřeba ověřit vaší totožnost)
 • nějaký druhý doklad proověření bydliště (například fakturu za telefon)
 • a vytvořený účet Revolut, který si poté v nastavení spárujete s účtem Coinbase.

Nyní se vám podařilo vše úspěšně dokončit a můžete nakupovat kryptoměny v současné době nejlevnějším možným způsobem. Jestliže se vám zdál článek užitečný budu rád pokud ho budete dále sdílet a pomůže i někomu dalšímu :-). Pokud mě budete chtít odměnit nebo prostě jen vyzkoušet jak se posílají Bitcoiny a jiné kryptoměny přiložím i adresu své peněženky.

2 trackbacky / pingbacky

 1. Nakupujeme Akcie jednoduše a za pár korun – www.ivazne.cz
 2. Ještě není pozdě!!! BITCOIN!!! – www.ivazne.cz

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*