Bluetooth sluchátka Lamax Beat Blaze B-1

Jsou to levná sluchátka určená pro nenáročné posluchače, kteří chtějí bezdrátový komfort za málo peněz. I přesto že se jedná o sluchátka v ceně 1190kč jsou kvalitně zpracovaná. Nide nic nevrže, neviklá se a na hlavě příjemně sedí. Přítlak na uši je nastavený přesně tak aby netlačily a zároveň pokud se pro něco sehnete nepadali z hlavy. V příslušenství dostanete sáček na přenášení do kterého se dají sluchátka jednoduše složit. Dále kabel pro nabíjení a pokud by se stalo že dojde baterie která vydrží přibližně 7-8 hodin provozu tak je možnost propojit telefon dodávaným kabelem s 3.5mm  jackem. V balení je ještě sada samolepek s logem výrobce.

Teď k tomu nejdůležitějšímu a to zvuku. Ten je myslím na svou cenovou kategorii více než slušný a nejvíce bude sedět lidem vyznávajícím silný basový projev. Nadruhou stranu se nedá říct že by basová složka byla až nepříjemná, ale je prostě jen výraznější. Osobně poslouchám Rock, Metal a jen vyjmečně nějaký Popík a dá se to. Vokálům je dobře rozumět i na vyšší hlasitosti a že hlasitost je myslím více než dostatečná. Středy a výšky už na tom ale tak dobře nejsou. Basová složka je mírně upozadí. Na cenovou kategorii je to stále myslím snesitelné. 

Malou vítku mám k samotnému ovládání které je řešeno třemi tlačítky na pravém sluchátku. Pokud chceme zvuk zesílit či zeslabit musíme dlouze podržet plus nebo mínus a tady je kámen úrazu. V případě že dobu stisku neodhadneme dojde přeskočení skladby vpřed/zpět což je zpočátku než si člověk zvykne nepraktické. Tlačítkem play se sluchátka dlouhým stiskem zapínají nebo vypínají a ještě delším stiskem párují. Krátký stisk nám pauzuje skladbu a v případě příchozího hovoru stiskem play hovor přijmeme. Tím jsme se dostali k tomu že sluchátka lze bez problémů používat i jako handsfree. 

Na závěr snad jen že pokud hledáte levná bluetooth sluchátka a jste příznivcem basovějšího projevu tak mohu jen doporučit.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*