Electroneum globální/internetovou měnou

Společnost byla založena před dvěmi a půl lety s velkými plámy do budoucna. Musím říct že tento projekt sleduji od počátku a ač se to některým lidem nezdá dělají opravdu velké pokroky. CEO společnosti Richard Ellse má podle mě jasný cíl a za ním si jde. To co se týmu podařilo za dobu své existence dosáhnout by mohl závidět leckterý kryptoměnový projekt. Za dobu své existence již získali 4 miliony registrovaných uživatelů. Reálně měnu ETN přijímá jako platbu 1850 obchodníků a poskytovatelů služeb ve více než 170 zemích po celém světě. Bylo provedeno téměř 2,6 milionu instalací aplikace Electroneum. Uživatelé uskutečnili téměř 165 000 dobití kreditu mobilních telefonů a více než 280 000 přenosů mincí z aplikace do aplikace. Tím narážíme na možnosti využití měny. Electroneum má smlouvy s velkými operátory u kterých je možné hradit jejich služby pomocí ETN. Nově je možné v Indii hradit i účet za elektřinu.

Nedávno byla spuštěna platforma AnyTask, která hned po spuštění zaznamenala velký úspěch a krátce na to zde bylo zaregistrováno téměř 450 000 lidí, kteří zde nabídli více než 5350 úkolů. AnyTask je služba pro lidi na volné noze, kteří zde nabízí své digitální služby jako je např. úprava fotografií, tvorba webu apod. Nejsou zde účtovány žádné poplatky ani provize. Celé je to jednoduché a funkční řešení. Navíc tvůrce dostává odměnu ihned poté co uživatel dodané dílo stáhne a potvrdí přijetí.

Electroneum má opravdu velký potenciál do budoucna a myslím že způsob jakým se snaží do světa proniknout je zvolený naprosto dokonale. V minulém roce společnost nabídla pro rozvojové země svůj vlastní chytrý telefon s cenou pouhých 40USD.

Hodnota ETN se v současné době pohybuje okolo 0,15czk což může být dáno tím že společnost do nedávna ,,rozdávala” mince všem uživatelům aplikace na mobilních telefonech zdarma. A nebylo to úplně málo. V některých zemích to byly mince v hodnotě až 3USD. Byl to vlastně takový dvouletý AIRDROP. Tím byla vlastně způsobena řízená inflace ETN. Tento AIRDROP byl ukončen a niní dochází pouze ke klasické těžbě mincí. Težit ETN můžou pouze neziskové organizace s povolením týmu. Tím je částečně zajištěna jak plynulost sítě tak bezpečnost a odolnost vůči 51% útokům. Elektroneum se také chlubí nejzelenějším blockchainem na světě. ETN také plně vyhovuje požadavkům podstatné většiny zemí k identifikaci plateb a ověření totožnosti. Díky tomu by neměl být problém stále rozšiřovat pole působnosti.

Myslím že si tento projekt zaslouží mnohem více pozornosti a uznání než kolik se mu dostává.

Na závěr několik odkazů k článku a pokud se vám čtení líbilo budu rád za drobnou podporu.

Electroneum: etnkNDpf3TAH4pVLTZxZ23cuUWD4ujvF9FKSTq3FwwAGVTpeJMf3X83a3L11Pj6GomPjwjdyyUPoP5iK4hzWGPkb8UVskNNAVf

Officialní web Electroneum

Aplikace Electroneum IOS Android

Platforma AnyTask

2 komentáře

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*