Revolut se mění v Banku

Společnost revolut se postupem času mění z fintech produktu, ve společnost která nabídne komplexní bankovní služby. V posledních dnech rozesílá svým zákazníkům poměrně často informativní e-maily o změnách, které se dějou. Sídlo společnosti bylo přesunuto z UK do Litvy z důvodu vystoupení UK z Evropské Unie. Nelze si nevšimnout že samotná aplikace prodělala poměrně zásadní re-design, jestli to bylo k lepšímu či horšímu je asi dosti individuelní. Doufejme že takovéhle zásadní změny nebudou příliš časté protože než se člověk zorientuje tak to nějakou dobu trvá. Pokud jste ale u revolutu nováčkem nebo se chystáte revolut pořídit nebude to pro vás problém. Služby Revolutu můžu s klidným svědomím jen doporučit. V základní neplacené verzi bude většině uživatelů dostačovat. Založení účtu je stále jednodušší a trvá jen několik málo minut. Jen ověřovací e-mail někdy skočí do spamu tak pokud vám nedorazí doporučuji složku spam zkontrolovat.

Osobně mám vyzkoušené možnosti jako nákup a prodej akcií, kryptoměn i zlata. Vše funguje a nikdy jsem nezaznamenal problém. Největším benefitem jsou opravdu výhodné kurzy měn. Pokud často platíte v cizích měnách můžete ušetřit opravdu nemalé částky.

Revolut vám emožňuje platit přes Google pay, Apple pay, Gramin pay. V případě že použijete tento odkaz budete mít zřízení včetně platební karty zcela zdrama Zložte si REVOLUT ZDARMA

Osobně si myslím že tento produkt má každému hodně co nabídnout. Pokud by jste měli nějaké otázky neváhejte se zeptat. Pokusím se odpovědět co nejdříve.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*